Отзывы о работе адвоката Аленова Марьяна Борисовна
Оксана
Не люблю багато писати,але роботою задоволені на всі 100.
Тіна
Безтолкова ,не професійна , ніякої конкретики , неприємна людина .гроші здирає а працювати не вміє .
Мар'яна
Обминайте стороною. Заплатила за справу. Ні на один суд незявилася одні відмови і пусті обіцянки. А гроші бере не малі. Не рекомендую
Олег
Безтолкова абсолютно, прийшов на консультацію, отримав поради, які нічим не допомогли вирішенню питання, ґ минайте стороною таких "адвокатів"