Отзывы о работе адвоката Багрий Вячеслав Анатольевич

3.0
4 отзыва
Сергій
Швидко та зрозуміло провів консультацію по питанню розлучення.
Фаина
Все отзывы тут заказные или сделаны самим "адвокатом" в ковычках!!! Это не адвокат, это обычный шарлотан.Рассказывает сказки и торопит оплатить 6000 грн и ничего потом не делает. Договор не подписывает, в суде участие не принимает. Просто делает какие то писалульки, отправляет Вам ...
Марина
Все одразу чітко пояснює по справі. Який відсоток позитивного рішення. Знає свою справу на 100%. А саме головне, оплата основної суми за послуги по результатам вирішення питання в суді і не за всі гроші світу. Завжди звертаємось до В'ячеслава, задоволені його роботою.
Вадим
Застерігаю. Не тільки не зміг оскаржити елементарну постанову, але і безвідповідальний, брехливий.Довів справу до виконавчої, подвоїв штраф, судовий збір....а поті м сказав що це проблема клієнта. Без совісті і честі. Сам із колишніх.

Добавить свой отзыв