Отзывы о работе адвоката Игнатенко Владимир Васильевич
Петро
Підарас любе ромашки
Антон
Судився з магазином за розбите дзеркало на авто, тепер у магазина є і авто і квартира, ось сиджу під ним, рекомендую
Владислав
Нудніше за цього персонажа тільки інструкція до пральної машини китайською мовою. Він три години читав якісь папірці собі під ніс так тихо, що суддя тричі перепитував: «Ви ще тут чи вже пішли?». У результаті ми програли просто тому, що всім набридло чекати, поки він дожує свою цитату з кодексу 1991 року
Михайло
Хотіли отжать трактор в результаті отжали всю землю, рекомендую
Анатолій
Чудовий адвокат! Судились зі своєю дружиною за майно.
В неї дім , машина , діти. В мене залишився кіт та дірка від бублика , ще раз дякую !!!
Микола
Навіть якщо ваша справа дуже легка, не хвилюйтеся—цей адвокат допоможе вам її програти. Професійна некомпетентність тут досягла рівня, коли навіть суддя дивується. Якщо хочете побачити юридичний хаос у дії, ласкаво просимо!
Валерій
Найгірший "адвокат" , не рекомендую.