Отзывы о работе адвоката Кузьмин Сергей Александрович
Олександр
Грамотна, відповідальна та адекватна людина. В той час коли по кримінальній справі майже всі адвокати налаштовували на негативне рішення, ця людина реально витягла свого клієнта на свободу. Велика повага, дякую !!! Рекомендую як адвоката!
Павло Зінченко
Адвокат - красавчик. Защитил от угроз в интернете о сливе данных и лжеминировании. Большое спасибо!
Микита
Дуже професійний, грамотний, порядний, чуйний до клієнта та уважний до деталей адвокат і просто хороша людина, якій можна довіряти. Рекомендую звертатись за юридичною допомогою!
Олена
адвокат - запойний алкаш, бере гроші та уходить в глибокий запой, потім не помнить що обіцяв, бухати може тиждень - два, в залежності від гонорару, рідка мерзота