Отзывы о работе адвоката Карпухин Дмитрий Юрьевич
Микола
За місяць один раз вийшов на зв'язок...
Анна
Звернулась до юридичної компанії за допомогою, рахуючи на професіоналізм. Мені був призначений адвокат Карпухін Д..Ю. Після передоплати половини вартості услуг(7000) ніякої роботи за місяць зробленої не було.Я відмовилась від подальших послуг и потребувала повернення коштів, після чого Карпухін Д.Ю. начал нав?язувати свої услуги ігноруючи мої побажання припинити з ним співпрацю.Це свідчить неповагою к клієнту! ИТОГ: Проблема не вирішена, час пройшов ,коштів нема!!! Питання: в чому мені була надана допомога ???
Вадим
Можу лише приєднатися до негативних відгуків. Це не просто "адвокат" в лапках, але й дуже непорядна людина, для якої бажання заробити гроші переважає всі інші людські якості такі як совість, чесність, мораль. Взявся за справу, розуміючи її безперспективність. Всі обставини справи я відверто розповів його помічниці на ім’я Марія Анатолійовна. Позивачем по справі була моя матуся, яка померла за декілька днів до мого звернення в цю "контору". Але провадження за справою було відкрито ще за її життя. "Адвокат" Карпухін склав апеляційну скаргу, приховавши те, що позивачка померла та, на жаль переконав мене в тому, що "так потрібно", розраховуючи на те, що апеляційний суд відкриє скорочене провадження (без виклику сторін у судове засідання). Проте, суд викликав сторони у судове засідання, а "адвокат" Карпухін погодився брати у ньому участь, звісно за окрему оплату. При цьому безпосередньо перед судовим засіданням він закинув мені, що я, нібито, приховав факт смерті своєї матусі від нього. В судовому засіданні він попросив суд перенести засідання на тиждень, нібито для правильного оформлення договору. А через тиждень, вважаю навмисно, спізнився у судове засідання. Так він, отримавши гроші як за складання апеляційної скарги, так й, окремо, за участь у судовому засіданні "захищав" мене, як свого клієнта. До речі, там вся "контора" працює за тми ж самими принципами. Отож, як ошуканисй клієнт, закликаю всіх не користуватись послугами шахрайської фірми з благозвучною назвою "Центр надання правової допомоги". Юридична адреса: м. Київ, вул. Антоновича, код ЄДРПОУ 43226743. ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ !!! НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ШАХРАЇВ, БО БУДЕТЕ ОШУКАНІ, ТАК САМО, ЯК ОШУКАЛИ МЕНЕ !!! "ФІРМА" ГРОШІ НЕ ПОВЕРТАЄ ЗА СОВАМИ КЕРІВНИЦТВА "КОНТОРИ".!!!
Ольга
якщо чуєте прізвище Карпухін Дмитро Юрійович, знайте ви просто заплатите гроші ні за що. Це не адвокат, він просто не виконує свою роботу, на зв`язок з клієнтами не виходить, докази за два місяця не зібрані, заява позов до суду складена не відповідно до нашої ситуації. якби неперевірив інший адвокат то в суді б знас посміялись. КАРПУХІН це не адвокат, звичайна людина мабуть грамотніша в юр.питаннях. Навіщо центр призначає таких адвокатів, мабуть для того щоб просто зідрати гроші з людей. І по цінам адвокати з іниших організацій навіть в шоці з їх цінової політики. Послуга саме кваліфікованого адвоката в рази менше коштує
Євгенія
Шарлатан. Харчується кров'ю ошуканих захисників Вітчизни.
Україна понад усе!
Не збирає докази для захисту своїх клієнтів!!!