Отзывы о работе адвоката Серкин Константин Юрьевич

4.4
14 отзыва
Марина
Відповідальний, професійний адвокат.звернулась з питань військового права та нерухомості. Вирішив все в короткий термін і не за всі гроші миру. Раджу всім!
Марина
Жахливий «фахівець»! ???? Повна непрофесійність, втрата часу та нервів. Ні компетенції, ні відповідальності. Дуже неприємна людина в спілкуванні: грубий, зверхній. Замість підтримки й поваги — хамство і зневага. Нікому не рекомендую — краще зверніться до будь-якого іншого адвоката, тільки не до цього!
Андрій
Це був найгірший досвід! ? Абсолютно непрофесійний, постійні помилки й втрата часу. Якщо цінуєте свої нерви, обирайте іншого адвоката!
Харченко Оксана
В перше звернулася з питанням вступити у спадок (через суд), все вирішив .Після цього завжди звертаюся тільки до нього.

Добавить свой отзыв