Отзывы о работе адвоката Лозыцкая Валерия Валерьевна
Євген
Дуже вдячний валерії за допомогу протягом 9-ти місяців з доведенням моєї непридатності до служби в армії. Вона не просто спеціаліст на "надав 2,5 поради і йди гуляй". Вона зацікавлена в успішному результаті. Вона людяно ставить до клієнта. Цікавиться прогресом ваших дій, якій відносяться до справи. Вона просто дуже приємна людина. Я це стверджую, бо маю можливість порівнювати з іншим адвокатом, з яким мав справу.
Володимир Едуардович
Хочу висловити щиру подяку адвокату Лозицькій Валерії за професійну допомогу та відповідальне ставлення до моєї справи. Усі етапи роботи були чітко пояснені, документи підготовлені вчасно й без помилок. Особливо ціную уважність, підтримку та компетентність, завдяки яким вдалося досягти позитивного результату.
Рекомендую як висококваліфікованого та надійного спеціаліста.
Павло
Щиро дякую Валерії за високу професійність, людяність, оптимізм, реальне бачення ситуації. Надані послуги, без перебільшень, врятували мені життя. Рекомендую стовідсотково.
Тетяна
Рекомендую. Професіонал високого рівня.
Володимир
Хочу висловити щиру подяку адвокату Лозицькій Валерії Валеріївні за її професіоналізм та людяність. Це надзвичайно позитивна, уважна та доброзичлива людина, яка вміє підтримати у складних ситуаціях і завжди знаходить правильний підхід. Валерія Валеріївна – висококваліфікований фахівець, яка неодноразово успішно представляла мої інтереси в різних справах.. Її високий професійний рівень, відповідальність та відданість своїй справі заслуговують найкращих слів. Щиро дякую за допомогу та бажаю подальших успіхів у роботі! Рекомендую як надійного та відповідального адвоката!
Валентина
Велике дякую, дуже професійний адвокат,бистро,професійно вирішує питання,дуже уважна до деталей і позитивна ,привітна людина.Дякуючи їй ,я вирішила своє питання ,яке другі адвокати не могли вирішити.Я можу впевнено рекомендувати всім як професійного ,знаючого свою справу на всі 100 відсотків,АДВОКАТА з великої букви.ДЯКУЮ.
Вадим
Щиро дякую за високий рівень професіоналізму та людяність! Адвокат дуже уважний до деталей, швидко орієнтується в ситуації й завжди на зв’язку. Співпраця залишила тільки приємні враження. Рекомендую з упевненістю!
Ольга
Щиро дякую адвокату за професійну допомогу та підтримку. Ваш досвід, уважність і відповідальність допомогли вирішити моє питання найкращим чином. Рекомендую вас як надійного фахівця!
Олена
Дуже кваліфікований фахівець, знає як швидко і якісно вирішити питання. Професійно і впевнено захищає інтереси клієнта в судді. Дуже дякую!
Валерія
Адвокат професійно підходить до кожного питання,оперативно вирішує ситуації та надає чіткі рекомендації. Результат влаштував повністю.