Відгуки об адвокатах України
Адвокат Щербинська Яна Володимирівна
від Воронец
Відрижка путінська
Адвокат Богданова-Пуфф Тетяна Дмитрівна
від Катерина
КРАЩЕ Я Б З НЕЮ НЕ ЗВ'ЯЗУВАЛАСЯ
Адвокат Пузін Денис Миколайович
від Ілля Вінниця
Звернувся до юридичної компанії «Іслінг» у складній ситуації, коли вже здавалося, що виходу немає. Хочу відзначити професійний підхід, чітке пояснення кожного етапу роботи та уважне ставлення до деталей. Окремо хочу подякувати керівнику компанії Денису Пузіну. Видно, що людина добре розуміється на юридичних питаннях, вміє спокійно пояснити складні речі простими словами та не дає порожніх обіцянок. У роботі відчувається досвід, впевненість і реальне бажання допомогти клієнту.
Адвокат Старча Світлана Аліківна
від Вероніка
Це не адвокат, це демон! Нажилась на людському горі. Гроші бере скажені, але жодної справи не довела до кінця. Перш звернутись до неї 100 разів запитайте відгуки про неї і кожен в Василькові скаже хто воно таке! Не рекомендую! А ще не проти інтиму з позивачами не дивлячись на сімейний статус!!!!
Адвокат Лола Ігор Сергійович
від Mr Lucky
Мой личный адвокат, который решает все нужные мне вопросы! Советую.
Адвокат Хіцька Катерина Григорівна
від Олексій
Тому ти береш гроші і тікаєш з ними????Данна особа бере гроші і нічого не робить!!!!Чекай зберуться всі гуртом і приїдуть до тебе в Рокитне.З заявою на шахрайку.От тоді що скажеш?????Я від тебе не відстану . Догадайся кому дорогу перейшла!!!!!
Адвокат Тарала Олексій Миколайович
від Бот
Тупі люди , йдіть вчитися , ну реально вже
Адвокат Лисенко Андрій Олександрович
від Елена
Хочу выразить огромную благодарность адвокату Андрею Лысенко за его помощь. Это человек профессионал своего дела. Результат был шокирован. Рекомендую!
Адвокат Абросімов Станіслав Сергійович
від Оксана
Мій батько довгі роки працював без офіційного договору, його звільнили, заборгованість не виплатили. Він не вірив, що можна щось виграти. В суді справа виглядала складно, але результат був – всі зарплати та відпускні йому повернули. Для старшої людини це була не просто гроші, а відновлення гідності. Дякую!
Адвокат Абросімов Станіслав Сергійович
від Микола П.
Та що тут казати, адвокат — красавчик! Виписали мені такий штраф, що хоч нирку продавай, нібито я там щось порушив по екології на ділянці. Думав, не відіб'юся від тих перевірок. Станіслав взявся за діло серйозно, завалив їх запитами і в суді доказав, що правда за мною. Виграли справу "в чисту". Тепер усім рекомендую тільки його, бо людина реально знає закони і не боїться роботи