Відгуки об адвокатах України
Адвокат Кальмук Назарій Богданович
від Володар
Не розуміє закони
Адвокат Туровець Олександр Володимирович
від Дмитро
После обращения к этому адвокату осталось ощущение полного провала и отсутствия какой-либо реальной защиты. Складывается впечатление, что дело было либо проигнорировано, либо велось без должной вовлечённости и профессионального подхода.
Результат оказался для нашей семьи крайне тяжёлым. Вместо поддержки и чёткой стратегии мы столкнулись с пассивностью и отсутствием ясных действий. Ожидания от специалиста такого уровня были абсолютно не оправданы.
Не могу назвать этот опыт иначе как разочарование. В таких ситуациях человек рассчитывает на борьбу за его права, а не на формальное присутствие в процессе.
Адвокат Созонов Володимир Петрович
від Іван
рекомендую
Адвокат Ткачук Володимир Васильович
від Лала Доуп
Сама із Запоріжжя, звернулась із закордону до їхньої фірми, дуже допомогли, не думала що в Німечинні, до мене приїде їх придставник. В них Есть офіс в Німеччині. Класс, я реально вражена. Дякую
Адвокат Геріх-Сльота Наталія Анатоліївна
від Ольга
Допомогла в оскарженні взяття кредиту онлайн
Адвокат Сушко Петро Петрович
від Оксана
Сушко Петро Петрович, це не адвокат, ЦЕ БРЕХЛО І ОШУКАНТ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ.
Бере завдатки з людей і не виконує свою роботу, тільки кормить завтраками.
Це не відповідальна людина, яка не дотримує свого слова. Коли йому сказали чого ви дурите, на що він відповів ,,,кому ви потрібні,, я рахую , що людина при такій должності ,повинна контролювати свої вислови.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО НЕ ДО АДВОКАТА
Адвокат Черніка Павло Михайлович
від Володимир
Представництво інтересів було здійснено кваліфіковано, принципово та в межах найкращих стандартів адвокатської професії, рекомендую.
Адвокат Лашкевич Дмитро Володимирович
від Олександр
Непоганий. Впорався із моєю ст. 130-ю, хоча й не обіцяв 100% успіху, як деякі))
Адвокат Косенко Сергій Валерійович
від Євгенія
Вкрай розчарована діями цього адвоката.Замість захисту він систематично ігнорував процес, посилаючись на зайнятість та обіцяючи перенесення суду,якій з рештою відбувся без нашої участі і усі звинувачення полягли на нас.Замість того щоб подати клопотання про перенесення суду він подав клопотання як наш адвокат про відкриття нової судової справи від нашого ім'я і пішов захищати наших опонентів.Виходячи з отриманих нами результатів, склалося враження, що фахівець діяв в інтересах опонента, адже замість захисту моїх прав він фактично сприяє стягненню з нас великої суми. Вважаю таку поведінку неприпустимою, не професійною та не етичною. Категорично не рекомендую звертатися по допомогу до цієї людини.
Адвокат Коваль Вячеслав Євгенійович
від Сергій
Цей адвокат за національністю Рома. Я був свідком у цивільній справі і після того, як я виступив свідком, а він представляв інтереси протилежної сторони, він мене спіймав зі своїми друзями з поліції і під вигаданими приводами мене тримали в слідчому ізоляторі в одесі і живили мене там, поки я не підписав адвокату Ковалю ті свідчення, які він хотів. Рука одна була вивіхнута і ребра все синього кольору. Цей адвокат працює у зв'язку з поліцією, і вони його злочини покривають. І бачите цю людину біжіть від неї скільки у Вас є сил.