Відгуки об адвокатах України

Адвокат Стоянов Микола Михайлович від Рафаил
То, что вы сделали - было очень неправильно. Если вы считаете себя адвокатом, подумайте над своим поведением пожалуйста.
Адвокат Кушнір Юрій Петрович від Ковальчук Олеся
Хочу висловити повагу Вам за ваш професійний підхід до справи.Наша сім'я Вам дуже вдячна за вашу підтримку і ваш професіоналізм.
Адвокат Головненко Ольга Михайлівна від Михайлюк Ігор
Серйозне віношення до справи
Адвокат Чайковська Анастасія Володимирівна від Оксана Володимирівна
Чудова людина і професійний адвокат! Надала допомогу у складній цивільній справі. Чесна, відповідальна!
Адвокат Пересоляк Олександр Сергійович від Мирон Тулай
Залишаю відгук тут, бо пан ПІ всюди чистить негативні коменти. На гуглкартах взагалі все куплено, можете подивитися хто лишає коменти - пусті акаунти пачкам, в перервах рівно 2 тижні... СПОДІВАЮСЯ ТУТ ПІД НЬОГО НЕ ПРОГНУТЬСЯ Й КОМЕНТАР НЕ ЗНЕСУТЬ Власне про саму роботу з цим паном: Цей адвокат та його контора - найбільше на*****во яке є в нашому Закарпатті. Грає на емоціях щоб швидко здерти гроші, й по результату: нічого не зроблено, але -1500 $ у вас на балансі.... Обіцяв за ці гроші витягти мого вуйка з ТЦК. Вуйко вже служить на передку, а пан ПІ пригрів мої гроші... Перед тим як йти до нього, послухайте хоч думку 10 жителів Ужгорода. 9/10 буде негативна. Пару раз за нього писали у пабліках, але він зносив все, але коменти там були шикарні :) ЖАЛЬ Я НЕ БАЧИВ ЦЬОГО ДО ТОГО ЯК ЗАПЛАТИТИ ЙОМУ ГРОШІ... Й нічого не докажу, цей пан ПІ договір не уклав зімною та гроші взяв налічкою. Не раджу чесному люду мати діла з ним. Компетенції 0, людських якостей взагалі -
Адвокат Кушнір Юрій Петрович від Оксана
Дякую Кушніру Юрію завжди допомагає у вирішенні питань рекомендую
Адвокат Сорока Орест Євгенович від Ярослав
Пан Орест професіонал своєї справи, пунктуальний та відповідальний,допоможе в вирішенні будь якого юридичного питання від «а» до «я». Однозначно рекомендую!
Адвокат Кайдашов Віталій Сергійович від Андрей
Дуже раджу
Адвокат Хіцька Катерина Григорівна від Інна
Підписуюсь під кожним словом Люди,неведітсья!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Після того,як гроші були передані,дана "особа" невиконала половини із договору по 3 заявам Зверталась в амадео-лекс Я сильно надіюсь,що мій відгук комусь допоможе
Адвокат Кушнір Юрій Петрович від Даніель
Дуже приємне та професійне спілкування. Адвокат усе зрозуміло й спокійно пояснював на кожному етапі, навіть у ситуації, яка спочатку здавалася складною. Завдяки його підходу все пройшло чудово й без жодних проблем. Щиро рекомендую.