Відгуки об адвокатах України

Адвокат Мироненко Ілона Сергіївна від Пономарева Л.В.
Продажный адвокат .Не рекомендую обращатся.
Адвокат Сойкіна Наталія Іванівна від Анатолий Велков
2008год товарищ Сойкина заказала меня и на приговоре зашла вместе с судьёй Головей В Н.в пьяном виде,оба,ст.307 не доказана но Сойкина согласилась с решением внутреннего умо заключение Головея В и 7-мь лет л/св.где в 2009 году ВСУ отменил решение внутреннего умозаключения Головея
Адвокат Барзилович Ірина Анатоліївна від Олександр
Ірина Анатоліївна, величезно дякую Вам за допомогу в Печерському суді прокурор мені вимагав варту на два місяці, а завдяки вам мені дали домашній арешт на ніч. Ви Адвокат!!!
Адвокат Мишковська Тетяна Миколаївна від Ольга Федорук
Дуже грамотний і уважний адвокат, який завжди детально розбирається в ситуації та знаходить найкраще рішення. Поруч із нею відчуваєш впевненість і спокій, бо знаєш, що твою справу веде справжній фахівець. Рекомендую Тетяну Мишковську всім, хто шукає чесного, розумного та надійного адвоката. На мою думку, вона одна з найкращих у Вінниці.
Адвокат Літвінова Альона Сергіївна від Евгений
Адвокат высшей категории Умная, знает что где и как сделать Советую как специалиста в своей области
Адвокат Літвінова Альона Сергіївна від Адрюша
Она не отличает материального права от процессуального права, не знает понятие закона и нормативно- правового акта. Не могла мне объяснить основополагающих принципов гражданского права. Поэтому вынужден был обратиться к другому адвокату за правовой помощью! И я попал от того специалиста в убытки. Никому не рекомендую!
Адвокат Горбань Олександр Васильович від Оксана
Не рекомендую
Адвокат Свистула Дар'я Андріївна від Тетяна Л.
Втратила пів року і $15 000, співпрацюючи зі Свистулою Д.А. та її компанією. Поліція та КДКА не реагують. Звертаюсь до ЗМІ!
Адвокат Бабинець Сергій Петрович від Плександра
підкупити можна на раз два:))і не за всі гроші світу:) треба трохи більше дати ніж та сторона з якою ви судитесь…і він порішає:))Просто не буде нічого робити як адвокат для своїх підзахисних і він в плюсі бо взяв бабло з двох сторін:)))і ви впевнені,що не програєте:)Знання законів нульове одні дешеві мусорські панти:)))
Адвокат Нижник Інна Анатоліївна від Валерія
Дуже приємна у спілкуванні, уважна та відповідальна. Допомогла мені у вирішенні складного питання!