Відгуки об адвокатах України

Адвокат Дьоміна Тетяна Вікторівна від Вова
Спасибо за роботу, и позитивний результат.
Адвокат Секач Олександр Михайлович від Валерий
День добрый Это не адвокат а просто черти что взял деньги обещал что добьется собирал там каждый раз какие то документы обещал каждый суд а в итоге 5 лет назначили апелляцию ждали пол года а он за сутки до апелляций не кого не предупреждая написал отказ от суда и попросил перенос заседания так не поступают люди которые дают надежду людям НЕ СОВЕТУЮ ТАКОГО АДВОКАТ ДАЖЕ ВРАГУ ЛЮДИ ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ СЕКАЧ АЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ ЭТО ПРОСТО РАЗВОДИЛА ЗАПОМНИТЕ И ГОВОРИТЕ СВОИМ ЗНАКОМЫМ ЖИВЕТ ОН НА ПОСЕЛКЕ КОТОВСКОГО ГЕРОЕВ ОБОРОНЫ 24
Адвокат Бешлега Андрій Васильович від Іван
Адвокат це не про цю людину. Андрій Васильович займіться краще якоюсь другою справою , а не тим чим ви намагаєтесь займатись. Якщо хтось ще не звернувсь до вас , а прочитає відгук , то тій людині дуже повезло. Обходьте цього адвоката стороною.
Адвокат Орлюк Сергій Антонович від Ольга
Мала честь поспілкуватися. Він дійсно хворий на всю голову! Кричить, репетує, скаче по кабінету як козел.
Адвокат Савосюк Наталія Палладіївна від Підкрушний Юрій Петрович
Відмінна робота, високий професіоналізм. Щиро вдячні!
Адвокат Кузьміна Тетяна Григорівна від Алина
Мошенница! Берет деньги, а толку никакого. НЕ ВЕДИТЕСЬ ЛЮДИ!
Адвокат Зеленський Станіслав Віталійович від Віталій
Дуже приємний адвокат. Він мою справу виграв. Я йому вдячний. Грошей своїх коштує.
Адвокат Мєстєчкін Ігор Володимирович від Анастасія
Професіонал своєї справи. Справедлива і чесна людина????
Адвокат Головінова Руслана Володимирівна від Баранов Владимир
Висловлюю свою подяку Головіній Руслані Володимирівні за допомогу в оформленні пенсії. Руслана Володимирівна ввічливий та чуйний адвокат. Юридично грамотно веде справу, своєчасно та чітко передає документи по відповідних інстанціях, при цьому постійно перебуває на зв'язку з інформацією про те, на якому етапі знаходиться справа. Рекомендую до співпраці.
Адвокат Пузін Денис Миколайович від Олександр Сергійович клієнт
Звернувся за консультацією щодо банківського кредиту, за яким уже тривала судова справа. Ситуація здавалася складною, банк тиснув, а перспективи були незрозумілими. Результат це перемога в суді. Банку відмовлено, мої інтереси повністю захищені. Дякую за професіоналізм, чесну консультацію та реальний результат, а не порожні обіцянки. Рекомендую всім, хто має проблеми з банківськими кредитами. Команда адвоката Дениса Пузіна найкраща!!!