Відгуки об адвокатах України
Адвокат Больбіна Софія Сергіївна
від Ніна
Красива жінка і тямить у своїй справі
Адвокат Щетніцький Роман Володимирович
від Анатолій
Щиро вдячний Роману Володимировичу за допомогу! Це адвокат, який зберігає холодний розум навіть у найбільш стресових ситуаціях. Його впевненість передається клієнту, а глибоке знання законодавства не залишає опонентам шансів. Рекомендую!
Адвокат Лисюк Оксана Василівна
від Галина -Моніка
Дуже недобросовісний ,самовпевнений адвокат ,захищабчи сімейне право ,в свою чергу вчинила дії, що ганьблять честь, гідність і ділову репутацію адвоката,яка будь якою ціною впливала на вирок суду сутяжницьким шляхом позапроцесуальними засобами,яка посилалися в суді на завідомо неправдиві ,викривлені фактичні обставини , робила свідомо неправдиві заяви стосовно фактичних обставин справи ,подавала до суду завідомо неправдивих тверджень, які ніякими доказами не підтверджені.Упередженість:рішення прийнято з порушенням принципу об'єктивності (ст. Конвенції про захист прав людини)А саме головне постраждали діти ,результат : Постраждала психіка ,діти були роз,єднанні між собою та з матір,ю проти її волі і невинної поведінки матері .Але дякувати Богу ,з часом діти зрозуміли та віднайшли свою матір та сестер і братів ,в з винуватцями справи : з батьком дітей та адвокатом Лисюк О В які взяли гріх на душу та затіяли жорстоку гру з дитячою долею та їхньою матір'ю - це зіграє злий жарт...Бумеранг прийде ...За все треба буде заплатити ....Такі закони природи ...
Адвокат Дьоміна Тетяна Вікторівна
від Ирина
Рекомендую !!!!Вікторовна спасибо за ваше отношениє к работе и человеческиє качества. Спасибо за результат
Адвокат Низовець Олег Миколайович
від Олександр
Не зв?язуйтесь з ним
Адвокат Кінебас Олексій Михайлович
від Завгородня Валентина
Не рекомендую, бере гроші не працює, найняли в липні, відправив запити в кінці грудня, брехав чотири місяці нічого не робив, гроші заплатили зря, було колективне.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Адвокат Розуменко Олександр Юрійович
від АНДРІЙ
Несерйозний.
Адвокат Миколюк Денис Олегович
від Наталя
Адвокат дуже слабий та некомпетентний.
Адвокат Васюта Крістіна Сергіївна
від Фанат
Считаю что пизда тупорылая
Адвокат Каплун Олег Борисович
від Надія
Дуже гарний порядний адвокат. Кваліфіковано не за всі гроші світу врятував мого сина. Велика шана у скрутний час таке ставлення до людей. В короткий термін зробив чесно свою справу. Дай Вам Боде всього найкращого! Хай Вас береже Бог!