Відгуки об адвокатах України

Адвокат Білик Андрій Васильович від Юлия
Поддерживаю выше перечисленные комментарии, можно было бы поставить - 5, обязательно поставила бы!!!!!
Адвокат Крамар Юрій Миколайович від Роман
Велика подяка цьому адвокату! Якщо вам потрібен фахівець, який реально допоможе - то тільки Юрій Миколайович! Він врятував мене з такої халепи, що це не зробив би ніхто! Завжди і всім радитиму лише його!
Адвокат Пузін Денис Миколайович від Марго
Все супер! Закрила свої питання по МФО. Кредитів було понад 20! Офіс адвоката Пузіна Дениса найкращі. Тільки сюди звертайтеся. Вони дійсно найкращі.
Адвокат Христофорова Каріна Сергіївна від Сергій
Щоб ти здохла в муках курва!!!! Продає кліентів другій стороні!!!!! Скоро ти за це відповіси, тварь! Твої псевдо звязки не допоможуть, тварина!!!!
Адвокат Опольська Наталя Михайлівна від Олександр
Хочу висловити щиру вдячність,за професійну допомогу у вирішені моєї справи.З самого початку співпраці я відчув впевненість та індивідуальний підхід.Ви завжди були на зв'язку,чітко пояснювали усі юридичні ньюанси та професійно відстоювали мої інтереси в суді.Результат перевищив очікування.Буду рекомендувати як надійного фахівця.Щиро Дякую вам за допомогу
Адвокат Уваров Сергій Олександрович від Андрей
Человек, который не вникает в суть дела если у клиента нет денег и откровенно об этом говорит.Это второй прокурор на процессе.Бесплатно,он сделает ещё хуже!На своей шкуре испытал.
Адвокат Старченко Сергій Петрович від Дмитро
неодноразово звертався по різним питанням, допоміг, дуже вдячний
Адвокат Мелян Наталія Юріївна від Юлія
Було би класно якби пизду мелян вбив шахед.
Адвокат Лихачов Роман Борисович від Ірина
Не рекомендую взагалі! Процедур не знають, час затягують, гроші здерли немалі, затягнули справу на півроку! Інший адвокат небо і земля порівняно з цими аферистами! Не зв'язуйтесь, якщо не хочете попасти на гроші!
Адвокат Мельнікова Анна Анатоліївна від Денис
Анна Анатоліївна Мельник, щиро дякуємо Вам за Вашу працю. Ви — неймовірна людина з великим серцем. Саме Ви стояли біля витоків ГО "Серце Кушугума" Дякуємо Вам за силу, за витримку і за все, що Ви робите щодня. Ваша відданість, професіоналізм і людяність — це приклад для багатьох. Ви — не просто юрист чи адвокат. Ви — найкраща. З повагою і вдячністю ???? Громадський діяч Денис Довгаль