Відгуки об адвокатах України
Адвокат Щетніцький Роман Володимирович
від Егор
Хочу висловити щиру вдячність Роману Щентніцькому за високий професіоналізм та успішне вирішення моєї справи. Роман продемонстрував глибоке знання законодавства, пунктуальність та стратегічне мислення. Дуже задоволений результатом і однозначно рекомендую як надійного фахівця в Києві
Адвокат Ощипок Володимир Степанович
від Володимир
Толку з таких адвокатів - як з козла молока. Обов'язків своїх не виконує.
Адвокат Фасоля Олег Олександрович
від Миша
Рекомендую ????
Адвокат Боровик Ігор Васильович
від Андрій
Отримав якісну та прозору юридичну допомогу: умови договору були чітко прописані, адвокат постійно тримав у курсі справи, швидко відповідав у телефоні та месенджерах. Усі послуги оформлювалися офіційно й професійно. Рекомендую цього адвоката тим, кому потрібна надійна та чесна правова підтримка.
Адвокат Свистула Дар'я Андріївна
від Ярослава
маю негативний досвід співпраці
все ж те саме - відсутність звіту, 0 результат, не повернуті кошти
зате у себе в Інстаграмі декларує яка вона багата
така тупість, податки не платить, ходять клієнти яких кинула на кошти великі і показує яка багата і успішна
ппц
подаю заяву до поліції та кдка!!!
Адвокат Ляпін Дмитро Борисович
від Игорь
Недоадвокат. Нулячий! Спит в судебном заседании!
Адвокат Прядка Віталій Михайлович
від Яніна
Була на консультації в адвоката. Справжній спеціаліст , уважний до деталей , завжди на зв?язку. Приємно співпрацювати )
Рекомендую !
Адвокат Ладуренко Алла Олександрівна
від Ірина Промська
Я дуже вдячна адвокатці Аллі Олександрівні Ладуренко за швидку професійну допомогу. Я зверталася за допомогою в розлученні з тим що я не знаходжусь наразі у країні. Вона зробила все швидко та професійно. Та ще вона являється дуже співчутливою та приємною людиною, йде завжди на зустріч, та шукає найкращі шляхи для вирішення ситуацій. Це дійсно професіонал своєї справи. Дякую!!!
Адвокат Тарала Олексій Миколайович
від Ольга Петрівна
Дяка адвокату , врятував сина від свавілля та беззаконня. Всі все розуміють , але життя та права людини мають бути на першому місці.
Наразі читаю негативні відгуки та мені прикро як люди без фактів під вигаданими іменами тут таке пишуть , нехай вам повезе в житті більше ніж заслуговуєте.
Адвокат Давидов Олександр Анатолійович
від Юрій
Підтримую Ірину. Як людина веде себе не порядно. Мабуть деформація з часів роботи в прокуратурі. Гроші бере і не повертає. Дзвінки ігнорує.