Відгуки об адвокатах України
Адвокат Осадчий Павло Юрійович
від Марина
Я довго відкладала розлучення, бо боялась судів. Коли почала шукати адвокат по розлученнях, знайшла ім’я Павло Юрійович Осадчий. Сумнівалась, але звернулась. Він пояснив весь процес, допоміг зібрати документи, підготував позов і подав у суд. Супроводжував справу до самого рішення. Дуже вдячна за підтримку.
Адвокат Дмитренко Олена Олегівна
від Далербек
??????????
Адвокат Головненко Ольга Михайлівна
від Олешко Варвара
Дуже задоволені
Адвокат Калініченко Олександра Вікторівна
від Катерина
Хороший адвокат. Работу свою знает.
Адвокат Вартанова Гаяне Михайлівна
від Дмитрий
Очень хороший адвокат, которая работает на результат, а не так, как многие только выкачивают деньги. РЕКОМЕНДУЮ.
Адвокат Дубок Сергій Миколайович
від Юліяна Андріївна
так собі адвокат та компанія, вони багато не можуть, дійно людина тут писала шо шаблоннік, оце їх профіль ( ctrl-a) (ctrl-b)? На решту питань вирішити не можуть, тому робіть висновки...
Адвокат Усенко Михайло Ігорович
від Devid
Чмо
Адвокат Гримайло Катерина Леонідівна
від Владислав
Звернення до адміністрації сайту.
Хочу повідомити про негативний досвід співпраці з адвокатом, представлений на вашій платформі.
Після отримання оплати зобов’язання з його боку виконані не були. Комунікація фактично відсутня, конкретних результатів надано не було. На даний момент питання не вирішене, кошти не повернуті.
Мною вже подано відповідну скаргу до КДКА щодо даної ситуації.
Прошу адміністрацію звернути увагу на цього спеціаліста, перевірити його діяльність та вжити відповідних заходів, щоб уникнути подібних випадків у майбутньому для інших користувачів.
Сподіваюсь на вашу реакцію та відповідальне ставлення до якості послуг, які представлені на платформі.
Дякую.
Адвокат Коломієць Сергій Володимирович
від Михайло Йосипович
Дуже порядна та грамотна людина. До нього у нас було два адвоката, які тільки обіцяли вирішити питання по кримінальній справі і тягнули гроші. Результату від їхньої участі у справі ніякої, зробили тільки гірше, що нас і підштовхнуло замінити адвокатів. Гроші заплатили по договору і більше ніяких висасувань з нас не було. Все розказав, узгодив всі дії які планував та застосував у суді на мою користь. Отримав умовну мінімальниу міру покарання. Дуже вдячні цій людині.
Адвокат Прядка Віталій Михайлович
від Катерина
Хороший адвокат, адекватна людина, зверталася з цивільною проблемою.
Ціни трохи вище середніх по місту, але мені імпонує підхід адвоката до роботи: не треба ходити до нього по 10 разів, щоб донести якісь документи чи щось таке. Домовились про одну зустріч, на якій обговорили мою проблему, я уклала договір, залишила копії документів і більше не переймалася походами по службам, які мене "футболяли" майже рік, збиранням довідок і т.д.
Перед виконанням роботи на кожному етапі надсилав кошторис з вартістю роботи, а не ставив перед фактом, що треба оплатити. За 2 місяці зробив те, що я не могла добитися майже 2 роки з іншим адвокатом.