Відгуки об адвокатах України

Адвокат Дубок Сергій Миколайович від Сергій Дубок
Я кращий !
Адвокат Усенко Михайло Ігорович від Potap
Петух,проиграл мой суд.Бабки взал и чмо проиграл.Хотя во все горло свое дырявое говорит,что выиграет.Чмо дырявое,не рекомендую.????
Адвокат Тесличко Євгенія Василівна від Ольга Семенівна
Дуже вдячна адвокату Євгенії Василівні за допомогу в моїй не простій справі , за позитивне судове рішення в моїх інтересах хороша людина , грамотний професійний Адвокат . Щира подяка та мої рекомендації тих хто потребує допомоги .
Адвокат Шахрай Микола Ігорович від Андрей
Вы у меня были адвокатом на разводе а мне требуется от вас кое-какая работа обсудим
Адвокат Харьков Віталій Олександрович від Мілана
Дякую всій команді за велику працю! Адвокат майстер своєї справи. Допомогли з вирішенням проблеми, яка тягнулась 2 роки у іншого адвоката. Він та його команда вирішили все за пів року.
Адвокат Свистула Дар'я Андріївна від Марина
чула, що вже відкрито к/с щодо шахрайський дій свистули!!!!! хтось має номер???? напишіть, пліз!!!
Адвокат Абросімов Станіслав Сергійович від Віктор
Як підприємець, зіткнувся з незаконним звільненням працівника та вимогами щодо виплати компенсації. Адвокат допоміг грамотно вибудувати лінію захисту в суді, зібрати доказову базу та підготувати заперечення. Підсумок — справу виграно, репутацію бізнесу збережено. Дуже вдячний за системний підхід і професіоналізм!
Адвокат Абросімов Станіслав Сергійович від Віктор
Як підприємець, зіткнувся з незаконним звільненням працівника та вимогами щодо виплати компенсації. Адвокат допоміг грамотно вибудувати лінію захисту в суді, зібрати доказову базу та підготувати заперечення. Підсумок — справу виграно, репутацію бізнесу збережено. Дуже вдячний за системний підхід і професіоналізм!
Адвокат Тарала Олексій Миколайович від Володимир Олександрович
Толковий адвокат , все що я очікував від правової допомоги то і отримав. Відгуки що містять негативний характер на мою суб?єктивну думку можуть мати місце лише при необізнаності клієнтів щодо взаємовідносин з юристами , тут треба чітко розглядати в контексті договірних відносин - підписувати договір перед його вивченням , а не говорити що не має місце. Ще раз дякую адвокату. Можу лише порадити йому адекватних клієнтів.