Відгуки о роботі адвоката Рижов Михайло Григорович

3.2
11 відгука
Ирина
Адвоката посоветовал сват.Обратилась и не зря.Дело выиграли.Спасибо.
Дуже гарний адвокат! Професіонал своєї справи! Довів справу до кінця , хоча в нашому випадку вже не
Дуже гарний адвокат! Професіонал своєї справи! Довів справу до кінця , хоча в нашому випадку вже не мала надії на справедливість!!! Дякую щиро!!
Інна
Адвокат виграв справу.Подяка йому!!!!
Анна
Отличный специалист. Помог выиграть дело. Очень ему благодарна.
Никита
Посоветовал друг. Я обратился и не пожелал. Дело выиграли. Долго, но это вопрос не к адвокату, а скорее, к "системе".
Ольга
Адвокат виграв мою справу, весь час був на зв'язку, пояснював всі нюанси процесу. Все це за дуже помірну адекватну оплату. Пару років тому допоміг моїй свекрові по суду з пенсією. Рекомендую. Ми повністю задоволені.
Без имени
Можно уже клуб открыть кого кинул мишка !
Кирилл
Вкрай безвідповідальна людина. Не тримає слова. Однозначно не рекомендую.
Тетяна
Дуже не порядна та обов"зкова людина.Не раджу.Перш ніж укладати договір, протитайте відгуки, щоб потім не шкодувати про витрати та прогавлений час
Виктор Палыч Калашников ,
Не порядочный

Додати свій відгук