Відгуки о роботі адвоката Дерев'янко Ірина Олександрівна

3.7
6 відгука
Вікторія
Дуже вдячна Ірині Олександрівні за її роботу . Професіонал своєї справи. Відповідальна і чуйна людина .Раджу звертатися до неї , Адвокат з великої літери .
Іван
Ірина Олександрівна своїми діями допомогла повернути своє по праву, здавалося - справа безнадійна, всі навколо радили відмовитись і не витрачати кошти, але віра в справедливість не давала скласти руки. Так, як і будь-якому адвокату треба періодично нагадувати про себе - бо адвокат 1, а клієнтів дуже багато, можливо підкидати ідеї, які можуть допомогти - і не завжди звичайно ми праві і реакція відповідна. Але вцілому я дуже задоволений результатом, справу виграли, майно повернув, хіба шахрая не посадили - він втік закордон. Раджу 100%, точно професіонал своєї справи, знає і закони, і процедурні моменти!
Сергей
Норм баба!!!!
Доброжелатель
Это не адвокат. За что она получает деньги абсолютно не понятно. Защиты с ее стороны нет, к своему подзащитному в СИЗО не ездит. Не изучает материалы дела, чтобы помочь своему подзащитному. Хамское поведение, хабалка
Саша
Помогла следователю замять криминальное дело хулиган избежал наказания...такое правосудие.Денег если нет , то никакой защиты не будет.Корркпция и без законие...
Сергій
Хамовитая...

Додати свій відгук