Відгуки о роботі адвоката Булдигіна Марія Сергіївна

4.3
113 відгука
Вадим
З роботою справляється добре. Загалом ++
Дмитрий
Всем добрый день, хочу оставить позитивный отзыв о выполненной работе , всё было на высшем уровне ! Мне быстренько помогли сняться с розыска , хоть все остальные говорили что это дорого и длительно ! Советую всем обращайтесь!Адвокат постоянно на связи , и всегда отвечает на все вопросы !
Павло
Добрий день. Хочу поділитись інформацією стосовно даного адвокату. Вийшов на неї через позитивні відгуки колег по роботі. Це дуже грамотний та відповідальний фахівець. Оперативно допомогла законно вирішити питання зі зняття розшуку по ТЦК. Звертайтесь, не сумнівайтесь
Ліна
Марія якісно виконує свою роботу, не один рік я зверталась до неї, все було зроблено якісно і швидко, з нею приємно розмовляти ,я її всім рекомендую
Марина
Цікаво, що коли люди пишуть «реальні» відгуки (за липень 2025), то в чоловічому відмінку до адвоката-жінки. Тому, відразу зрозуміло, як намагаються швидко знизити рейтинг адвоката. А мені все сподобалось, вирішила питання, за яке жодний адвокат в місті не взявся.
Тарас
Не знаю кто пишет эти отрицательные отзывы, сколько лет работаю с Марией, никаких вопросов не возникало. Всю работу выполняет быстро и качественно. Рекомендую!!!
Яна
Маю досвід співпраці в різних питаннях. Це супер професіонал! Завжди порадить та виконає роботу максимально швидко і якісно! Задоволена співпрацею на всі 100%.
Світлана
Я також вкрай незадоволена ііі роботою . Краще не звертатися. Ніколи не реагує на дзвінки. Посилається на зайнятість , результат від іі нібито допомоги незадовільний. Мені здається що вона недосвідчена .
Микола
Зв’язок був не завжди надійним, відповідав із затримками. Не впевнений, що всі позитивні відгуки реальні — забагато схожих формулювань.
Богдан
Загалом — посередньо. Можливо, новачок. Роботу виконав, але без ініціативи. Відгуки в інтернеті трохи перебільшують реальний рівень.

Додати свій відгук