Відгуки о роботі адвоката Бабка Галина Геннадіївна

3.9
18 відгука
Антон
Дуже дякую Галині за професійний підхід та супровід у справі, всім рекомендую такого гарного та надійного адвоката
Іван Прохоренко
Працював з Галиною Генадієвною з приводу індексації г.з. Результатом задоволений. Рекомендую
Эвген
Дуже професійний підход до справи, Все швидко,чітко . Рекомендую як кліент.
Дмитро
Рекомендую!
Олена
Галина-людина яка зуміла поєднати і професіоналізм і емпатію. Під час нашої спільної роботи мені здалось, що пані Галина була справді захоплена бажанням щиро допомогти в моєму складному питанні! Питання було вирішено на мою користь! Окрім того, Галина на рідкість дуже порядна людина в цій непростій сфері! Успіхів)
Сергій
Рекомендую! Галина кваліфікований спеціаліст, яка допомогла мені у вирішенні мого питання. Порядна, ввічлива та пунктуальная людина. Добре знається на свої справі.
Ольга
Професіонал. Справа вирішена на 100%. Дуже дякую. Ввічлива, доброзичлива, порядна! Я дуже задоволена.
Артём Владимирович
Отличный адвокат. Умеренные цены за работу и хорошее отношение, быстрое принятие решений в положительную сторону клиента, всегда на связи. Личная благодарность Вам.
Геннадий
Адвокат високої кваліфікації ,а головне дуже порядна людина,що не часто зустрінеш в адвокатському середовищі! Бажаю успіхів !
Галина
Зверталась з приводу призначення пенсії. Справа вирішена на 100%. Дуже задоволена і не сподівалась на такий результат! Галина Геннадійовна дуже професійна,чуйна і порядна людина. Завжди на зв'язку! Бажаю і надалі успіхів в роботі! Вдячних клієнтів!

Додати свій відгук