Відгуки о роботі адвоката Душний Юрій Андрійович
Михайло
мав справу і не тільки я, безсовісні, тільки гроші! не раджу нікому!
Анна
Найкращий адвокат області Волині!!! Дякую вам за вашу роботу!!!
Андрій
Раджу усім адвоката Юрія, кваліфікований та досвідчений спеціаліст!
Ольга
Супер адвокат
Михайло
Господи помилуй! Нікому НЕ раджу!
Олександр
Дякую вам за допомогу, Юрію!