Відгуки о роботі адвоката Жегестовська Катерина Георгіївна
Світланаа
Увага!!! Шукаю осіб, які у свій час постраждали від дій адвоката Жегестовської Катерини.
Мала в житті негативний досвід співпраці з вказаним адвокатом. Мали місце порушення адвотатської етики, неправомірне затребування грошей за послуги, які не були пропиисані в договорі і по суті не були надані. Рахунки виставлялись "від балди", без документального підтвердження витрат.
Договір складений з порушеннями (в одному із пунктів по оплаті була диилема на величезну суму, яку можна було трактувати на користь адвоката).
Затягування засідань - на 3 засідання іх шестии адвокат просто не з"являлась з причиини - у мене не вииходить прибутии в суд. Після чого засідання переносилось на тривалий час. Про неявку попереджала за годиину до початку засідання. А на одне не з"явиилась навіть не попередивши.
Протидіє наміру позивача розірвати договір.
Секретар двоката здійснила грубе порушення, відмовившии прийняти і зареєструвати заяву позивача про розірвання договору
Наполягає, що не залежно від факту розірвання, позивач все рівно змушений виплатити гонорар успіху. Погрожує судом.
На підставі переліченого маю намір подати скаргу в КДКА по фактм порушення адвокатської етики.
Якщо будуть бажаючі долучитись до цієї справи, то може стояти питання позбавлення адвокатської ліцензії недобросовісного адвоката.
Клієнт
Не рекомендую. Ви втратите купу часу та грошей. Не вирішила питання, але здерла гроші. Не надала потрібної допомоги. Ще й сказала, що в правовому полі питання не вирішиться. Суть звернення була зняти червону полосу у Резерві, та знятися з розшуку з подальшим бронюванням. Питання вирішили самостійно,просто заплативши штраф.
андрій
жахливий адвокат
лище скидаю перепитує чи все оплачено а свою роботу не виконує!! жах просто
Арсен
Працює на ТЦК. Зумисно затягує справи. "Робимо все згідно чинного законодавства ", а по факту не робимо нічого, тільки скидаємо реквізити для оплати. Краще не мати з нею справи.
Олег
Дякую за швидке рішення моєї проблеми
Тетяна
Взяла гроші і нічого не зробила. Хто цій жіночці надав посвідчення адвоката??? Безвідповідальна особа, яка нічого не тямить в своїй справі!
Влад
Фаховий адвокат,знає свою справу, все чітко і ясно і згідно чинного законодавства. Працює тільки в правовому поі відповідно до законодавства України.
Негативні відгуки тут від дамочок які тут засідають ,свідчать про те що адвокат Жегестовська - дока в своїй справі і створює конкуренцію іншим юристам які і замовляють ці негативні відгуки.
Влад
Фаховий адвокат,знає свою справу, все чітко і ясно і згідно чинного законодавства. Працює тільки в правовому поі відповідно до законодавства України.
Негативні відгуки тут від дамочок які тут засідають ,свідчать про те що адвокат Жегестовська - дока в своїй справі і створює конкуренцію іншим юристам які і замовляють ці негативні відгуки.
Леонід
Пані Катерина — це адвокат, якого я щиро рекомендую кожному, хто шукає справедливість у військових справах. Її професіоналізм, уважність до деталей і глибоке розуміння практики та закону вражають. Вона не просто юрист, вона людина з великим серцем, як глибоко переймається чужою проблемою. Завдяки їй я знову повірив у силу закону. Рекомендую.
Леонід
Пані Катерина — це адвокат, якого я щиро рекомендую кожному, хто шукає справедливість у військових справах. Її професіоналізм, уважність до деталей і глибоке розуміння практики та закону вражають. Вона не просто юрист, вона людина з великим серцем, як глибоко переймається чужою проблемою. Завдяки їй я знову повірив у силу закону. Рекомендую.