Відгуки о роботі адвоката Діденко Наталія Петрівна

4.2
5 відгука
Микола
Велика подяка за юридичну допомогу!! Все вирішено у позитивну сторону. Завжди була на зв?язку, відповідала на всі питання швидко і зрозуміло!) Щиро дякую!!
Юрій
Хочу висловити подяку за юридичну допомогу у вирішенні мого питання!!!!! Питання вирішене з позитивним результатом , Дякую!!!
Олійник Наталя
Хочу висловити подяку за юридичну допомогу у вирішенні мого питання. Завдяки вашим знанням мені вдалося домогтися справедливості. Бажаю вам подальших успіхів і багатьох вдячних клієнтів! Можу рекомендувати Діденко Наталію Петрівну в якості професійного і надійного юриста!
Олена
Не дотримується своїх обов'язків щодо клієнтів,таких як бачити їх особисто і не обговорює з клієнтами хід справи до кінця. Однієї судової справи не зробила, а в іншій її помилка ледь не призвела до втрати нею адвокатської практики. Звинуватила мене в ненаданні її всієї інформації,але ж я про її обов'язки щодо клієнтів нічого не знаю і слідкувати за тим щоб вона особисто бачилася з усіма фігурантами справи не моя турбота!Треба постійно нагадувати що в неї моя справа,і питати чи вона зроблена,чи всі документи є. Це втомлює і виснажує. За три роки з однією справою так всього по справі і не зробила. Шкода! Як людина вона спокійна і не конфліктна,але невідомість виснажує,а недороблені справи затягують час.
Олександр
Конституція мені сподобалося і коштів відмовилися прийняти .

Додати свій відгук