Відгуки о роботі адвоката Молень Ростислав Богданович

1.7
6 відгука
Наталка
Так дуже не професійний адвокат. Свою непрофесійність перекриває хамством і радить своїм клієнтам порушувати закон, що пізніше негативно відбивається на процесі і судових рішеннях. Є достатньо адвокатів на ринку праці. Цього не раджу в жодному разі.
Марія
Непрофесійність адвоката вразила, не рекомендую, бо на марно витрачені кошти та час.
Ольга В
Мені було стидно поруч з ним сидіти ,суддя постійно робив зауваження.На одне засідання просто не прийшов..Людоньки обминайте цього типа
Назар
Дуже слабкий адвокат
Марія
Не вартий часу і уваги.
Оксана
Ніякий

Додати свій відгук