Відгуки о роботі адвоката Больбіна Софія Сергіївна

3.8
14 відгука
Іра
Недалека адвокатка
Сергій
Нормально людина зробила роботу і недорого взяла
Ніна
Красива жінка і тямить у своїй справі
Тетяна
Софія Сергіївна - найкращий спеціаліст!!! Вона дійсно людина совісті! Багато їй заздрять і наговорюють всякого! Але тільки вона допомогла в моїй справі! Рекомендую
Галина
Звільнення зі служби
Олександр
Всім рекомендую! Професійний підхід до будь-якої справи! Не раз звертався і допомагала ця людина
Маринка
Хороший адвокат!!!
Мельничук
Таке враження, що взагалі не розуміє, про що в неї запитують..навішати лапші на вуха завше готова, а по факту-повний нуль
Христина
Дуже вичерпно отримала консультацію від цього адвоката! Всім раджу!!!
Олександр
Як попасти на прийом?

Додати свій відгук