Відгуки о роботі адвоката Гладюк Тетяна Василівна
Ілля Бондарчук
Дякую за допомогу в одержані виплат
Приємна в спілкувані та розбирається шо робить
Олександр
Порядна, чесно повідомила які перспективи справи, які строки, які ризики. За мою справу ніхто не хотів братися. Допомогла знайти рішення та отримати відстрочку.
Віктор
Абсолютно не компетентна
Обоїста Іляна
Професіонал своєї справи та дуже приємна людина, рекомендую.
Тетяна
Прекрасний адвокат, професіонал свого діла!!!!!
Валентина
Тетяна Василівна прекрасний,професійний адвокат.Щиро дякую за допомогу своєчасну і таку необхідну.Дуже приємна і щира людина.Рекомендую.
Микола
Високий рівень спеціаліста легка в спілкуванні рекомендую
Сергій Кравцов
Дуже сильний,професійний спеціаліст своєї справи.Рекомендую.
Дарія
Справжній професіонал, звернулися зі справою, яка не рухалась 7 років - через кілька днів це кардинально змінилося. Неймовірно вдячна! Рекомендую звертатися.