Відгуки о роботі адвоката Альошкіна Олена Ігорівна

2.2
5 відгука
Сергій Валентинович
Це просто ужас. Взяла шалені кошти за захист по 130. Один раз прийшла в суд. Щось пробормотала. Мене позбавили прав. Хоча обіцяла що рішить. Потім вже не брала трубку
Світоана
Це непрофесійна і некомпетентна адвокатеса, яка не розуміє взагалі в законодавстві.
Олексій
Щиро вдячний за неймовірну підтримку та професіоналізм адвокату Альошкіній Олені Ігорівни. Яка у найскладніший період мого життя стала не лише надійним захисником, а й людиною, яка вселяла впевненість і спокій. у будь-який час дня та ночі, як у робочі так і у вихідні дні постійно була на зв?язку та надавала юридичну допомогу. Кожна деталь справи була під повним контролем, усі рішення — виважені та продумані. Завдяки її високій кваліфікації, принциповості та наполегливості ми досягли результату, на який я навіть не сподівався. Тому з чистою совість рекомендую даного адвоката як професійного фахівець який дійсно бореться за свого клієнта, а не як інші з якими мені довелося мати справу.
Дмитро
Найгірший адвокат якого я зустрічав. Взяла купу грошей у справі за ст. 130 КУпАП та навіть не прийшла на судове засідання де я змушений був захищатись самостійно. Потім трубку не брала і гроші не повернула. Жах а не захисниця.
Вячеслав
Взяла гроші за постановку на облік в ТЦК автомобілів підприємства. Казала що в дружніх стосунках з керівником ТЦК Мазніцьким. Нічого не зробила. Гроші не повернула. Телефон заблокувала.

Додати свій відгук