Відгуки о роботі адвоката Мартинюк Юрій Михайлович

1.8
5 відгука
Катерина
Дуже розчарована роботою цього адвоката. За два роки він абсолютно нічим не допоміг у моїй справі. Не з’являвся на судові засідання, не попереджав, постійно ігнорував дзвінки та повідомлення. Увесь цей час справа просто стояла на місці. Коли ми намагалися нарешті особисто поспілкуватися й дізнатися, чому така безвідповідальність, адвокат почав перекладати провину та навіть намагався представити ситуацію так, наче йому погрожують. Це виглядало як спроба уникнути будь-якої відповідальності за власну бездіяльність. Вважаю цю співпрацю повною втратою часу, грошей і довіри. Категорично не рекомендую.
Вікторія
Бере гроші за послугу і пропадає разом з грошима. На дзвінки не відповідає. Вже пройшов майже рік. Аферист, а не адвокат.
Наталя
Категорично не рекомендую даного "спеціаліста". Взяв передоплату за свою роботу, за рік нічого не зробив, на дзвінки не відповідав. Гроші не повернув . Аферист
Божена
Взяв повну оплату за свою роботу за позов по аліментам і нічого на зробив за два місяці. Справа, яка займає максимум 1-2 робочих тижнів. І гроші відмовився повертати. Кормив кожен раз "завтра" або взагалі не відповідав на повідомлення. Аферист. Обходьте його десятою дорогою.
Корольов Олександр
Взял предоплату за свою работу. За пол года ничего не сделал. Позор такому" специалисту"

Додати свій відгук