Відгуки о роботі адвоката Сотська Світлана Олексіївна

3.0
5 відгука
Бондар олександр вололодимировичь
Хочу як віїсковий написати відмову від наследства хочу відмовитися від фомілії іочіства
Олена М.
Нікому не раджу!!! Жодної допомоги,просто тягне з людей гроші.
Шарківська Наталія Володимирівна
Всім рекомендую!Кращого адвоката ніж Соцька С.А.не знайти.Це людина з великої букви!!!
Максим
Не рекомендую! Вимагає кошти наперед, береться лише за "легкі" справи.
Луценко Сергей Сергеевич
Всем рекомендую! Лучшего адвоката как Сотская С А просто нет. Это человек с большой буквы!!!

Додати свій відгук