Відгуки о роботі адвоката Петровський Леонід Анатолійович
Настя
Адвокат, супер. Все сделал как надо, очень довольна!
Людмила
Обращались к Леониду Анатольевичу дважды. Отличный адвокат.
Віктор Івашкевич
Поганий адвокат,не рекомендую.взагалі нікому
Дарья
Не раджу , мудак рідкісний який висосе всі кошти і не більше, не вміє і не хоче виконувати свою роботу , хочете програти справу вам до нього
Катя
Хочу поділитися вкрай негативним досвідом співпраці з адвокатом . Спеціаліст повністю проігнорував свої професійні обов’язки. Рекомендую уникати співпраці з цією особою , яка нехтує базовими етичними та професійними стандартами юриста .
Олена
Не раджу цього адвоката . Можливо за того , що досвіда не вистачає . Він не зміг нічим допоиогти в нашій справі.