Відгуки о роботі адвоката Нирков Євген Вікторович
Женя баха
Прошу заметить что на сайте любой отзыв ниже 4 звёзд автоматически ставит 4 звёзды
Очень плохой человек,не рекомендую как защитника
Олег
Дякую пану Адвокату за спвіпрацю. Добилися справделивості. Рекомендую. Погані отзиви - показник гарної праці
Женёк петушек
Гандонище дырявое
Катерина
Шахрай. Не рекомендую з ним співпрацювати. Гроші на вітер. Результату нуль.
Женька певнык
Самый тупорылый пидорас на свете,тупорылее я не видела,пиздобола
Оксана
Якщо ви думаете, що поливаючи добросовісного адвоката брудом, ви зробите погано йому , то ви дуже помиляєтеся, тому що Євген Вікторович не потребує вашої «реклами» своїх послуг , за 15 років його роботи я особисто можу вам сказати, що він все зробить заради клієнта і отримає позитивний результат від справи. Але ті «антиклієнти», які не прислухаються до порад адвоката і на яких не має де клейма ставити , пишуть такі відгуки. До адвоката не приходять клієнти з відгуків , а по рекомендації . Я з впевненістю можу сказати, що в які пишуть такі відкупи негативні є несповна розуму та у них відсутні мізки. Всього вам найкращого Євгене Вікторовичу і не звертайте уваги на таких ….
Евгений денежный петушок
Самый худший адвокат из возможных настоятельно не рекомендую
Хочу отметить отзывы от Ксении и Натальи оставили жена и помощница адвоката чтобы не портить рейтинг
А я хочу чтобы вы знали насколько это гнилой человек он разводит людей только на бабки и больше его нихуя не интересует
Должен был быть суд пару дней назад я ему звонила спросила будет он или нет,он сказал что нет,у него что-то не получается он перенес суд все хорошо,тут разорвала с ним договор и заключила с другим адвокатом и другой мне говорит что его ходотайство на перенос суда не удовлетворил суд а эта гнида даже не сказала мне об этом
Желаю его детям всего того что он делает своим клиентам
Ксенія
Спеціаліст своєї справи, чуйна людина яка завжди допоможе. Вдячна
Ксенія
Спеціаліст своєї справи, чуйна людина яка завжди допоможе. Вдячна
Наталия
Хочу висловити щиру подяку адвокату Євгену Вікторовичу за професійну допомогу!
Людина надзвичайно грамотна, знає всі нюанси законодавства, швидко орієнтується в складних ситуаціях. Особливо приємно, що він не просто виконує формальності, а дає багато корисних і практичних порад, які дійсно допомагають.
Спілкування з Євгеном Вікторовичем — це одне велике задоволення: все чітко, по ділу, з повагою до клієнта. Дуже рада, що звернулася саме до нього.
Дякую за Вашу роботу та спокій, який Ви повернули! ????
Рекомендую від душі!