Відгуки о роботі адвоката Ощипок Володимир Степанович

4.0
6 відгука
Володимир
Толку з таких адвокатів - як з козла молока. Обов'язків своїх не виконує.
Микола
Задоволений наданими послугами та оперативністю в наданій допомозі.
Джокер
Хто такий Савка А.І і його команда не знаю. В команді даного адвоката такого не спостерігав. Оскільки потребував допомоги, звертався і отримав таку. Вартість послуг в порівнянні із іншими доступна. Задоволений та рекомендую.
Володимир
Савка А.І ШАХРАЙ, та і вся команда його яка сидить разом з ним ШАХРАЇ!!! Людей розводять на гроші,та і все... Не звертайтесь до таких !
Memento More
Адвокад від бога, "кошмар ментів продажних та прогнилих прокурорикив". Він Один з тих небагатьох, при згадці імені котрого, кусок не лізе в горло отій зажраній " шоблі-йоблі". Ой як не люблять та " бздять" його оті лакеі прогнившоі системи цеі. Як кістка в горлі морд вгодованих,отих морд ласних( котрим дайБоже ше недовго...) Вдячність Вам особисто від мене,та безмежна від усіх тих кому помогли ,та кого захистили Ви! СлаваУкраіні!
Наталя
не дешево, проте кваліфіковано, якісно

Додати свій відгук