Відгуки о роботі адвоката Ковальова Тетяна Павлівна

3.3
19 відгука
Ігор
Рекомендую як людину яка професіонал своєї справи, в наш час нажаль таких замало.
Олена оцінюю роботу на 5 балів
Оцінюю роботу на 5 балів
Олена
Ще раз дякую Тетяні Павлівній за її працю.За людяність,чуйність підтримку.Результатом задоволена.
Ковалалльва Таьтяна павлвна
Дуже гарний адвокат.Добре розуміється в справі.Порядна і чуйна людина.
Сергій
Велика подяка Тетяні Павлівні! Професійно та швидко розібралася у складній справі, підказала як далі діяти.
Світлана
Велика подяка Тетяні Павлівні за її оперативність,людина своєї справи, ніколи не відмовляє , завжди доводе справу до кінця,приємна у спілкуванні. Раджу її як гарного спеціаліста
Олена Флорінська
Я дуже вдячнаТетяні Павловні за її працю.Добре розуміється в своїй справі.Чудова людина.Завжди вислухає порадить допоможе.Я рекомендую всім своїм знайомим звертатися коли потрібно до цього адвоката.З повагою Олена Флорінська
Наталя
Хочу подякувати Тетьяні Павловні, за її допомогу, вирішити мої метання в Судовому порядку. Дуже приємно було спілкуватися, спокійна,та гарна жінка. І будь ласка не пишіть і не ображайте людину це не повага, як для адвоката так і для людини.
Наталья
Дякую з вам за увагу,і за вашу допомогу Ви МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!
Марія
Поганий адвокат . Бере космічні суми а роботу не виконує .

Додати свій відгук