Відгуки о роботі адвоката Гуцул Марина Сергіївна

3.0
5 відгука
Над1я
Хороший адвокат нашому сину допомогала дуже вдячн1 1й за роботу. Сам звертаемося 1 вам радимо. Лякуемо
Василь
Вона даже не знає статтю 24 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Сергій
Вона по ходу тіпа рЄшала. Нічого не смислить, повний нуль.
Марися
Не приведи Господь до неї звернутися, нічого не робить, лише гроші бере.
Світлана
Адвокат недай бог, звернулися допомогти з онлайн розлученням, оплатили повний супровід, єдине що зробила це переслала документи, на цьому співпраця була завершене, ні пояснень, ні консультацій, навіть реакцій на звернення платника послуги, жах, не рекомендую

Додати свій відгук