Відгуки о роботі адвоката Зеленський Станіслав Віталійович

3.0
5 відгука
Віталій
Дуже приємний адвокат. Він мою справу виграв. Я йому вдячний. Грошей своїх коштує.
Виталий
Я к нему обращался два раза. Скажу так, стоит денег. Мои вопросы он мне решил.
Марго
Я довольна. Мне помог. Буду обращаться всегда.
Юрій
осталось не очень хорошее впечатление после общения,
Нина
Грамотный, профессиональный, вдумчивый,а, помогает в решении проблем.

Додати свій відгук