Відгуки о роботі адвоката Сурков Вячеслав Миколайович
Безпалий К.
Звернувся до адвоката Суркова В.М. у спадковій справі. Питання було складним, з конфліктом між спадкоємцями братом та сестрою, але він уважно розібрався в деталях, пояснив можливі варіанти та вибудував правильну стратегію. Завдяки його роботі вдалося відстояти мої права та врегулювати ситуацію в законний спосіб. Дуже вдячний за професійність, витримку та людське ставлення. Рекомендую як фахівця, який дійсно допомагає клієнтам.
Олександр З.
Звернувся до адвоката Суркова Вячеслава Миколайовича у кримінальній справі. Він одразу викликав довіру, усе детально пояснював та тримав у курсі кожного етапу. Захист побудував професійно, завдяки чому справа завершилася на мою користь. Щиро вдячний і можу рекомендувати його як досвідченого та надійного адвоката.????????
Денис
Удивляюсь, как эта гнида ещё живая ходит.
Олександр
Довелось звернутись до цього «недо»адвоката,бо зараз дуже актуальною проблемою для багатьох чоловіків-є саме примусова мобілізація,спочатку він хизувався своїми можливостями та розповідав,що має зв?язки в багатьох структурах,а саме чомусь казав про СБУ,стверджував що вирішення мого питання-елементарна справа і все,що потрібно від мене,це трішки часу і 5 тис$,також казав,що гроші треба сплачувати відразу,бо так працюють всі адвокати в місті,війна...тож по факту не можна!На рішення мого питання знадобилось 4 місяця і кожного разу я чув обіцянки,що ще трішки і все буде добре,але мене обманювали,потім зовсім покинули.Дійсно до Харкова зараз він не має ніякого відношення,бо мешкає тимчасово в Германії,не звертайсь ніколи до таких покидьків,гроші він звичайно не повернув!!!!
Коли звернувся вже до іншого адвоката,моє питання було вирішене менше,ніж за місяць.
Рамон
Сурков Вячеслав Николаевич адвокат Мошенник! Попросил у меня в размере 3.000 долларов получил средства и скрылся в Германию остерегайтесь этого мошенника наперёд предоплату не скидывайте он может попросить деньги наперёд и не выполняет свои обязанности адвоката, он некоторое время находился по адресу полтавской Шлях 31 после этого как забрал у меня деньги уехал в Германию