Відгуки о роботі адвоката Павленко Марія Олександрівна
Ірина
Просто витягує гроші, нічого зроблено не було. Неможливо нічого добитися що вона там робила, неможливо додзвонитися до неї, така зайнята особа, проте коли пощастить спитати що вона там зробила, хоче більше грошей..
Анатолій
Бере гроші і нічого не робить. Затягує час (який і так дорогий). Не рекомендую.
Незадоволений клієнт
Павленко М.А. Некомпетентна, бере гроші не малі та нічого не робить . А потім ще треба платити бо то, що брала і обіцяла вже забула.
То ж не ведіться, бо обіцяє гори поки не скинеш гроші.
Дуже незадоволена.
Василь
Дуже некомпетентна, груба, та безграмотна особа.
Не повертається язик назвати адвокатом.
Не раджу нікому!!!
Іван
Дуже недолугий адвокат. Краще вже самому все робити.
Незадоволений клієнт
Здійснювала захист у справі про адміністративне правопорушення, казала, що справа виграшна та взяла 15 000 гривень. Як результат наклали стягнення. Після засідання суддя сказав, що з таким захисником і прокурора не треба. Дуже розчарований