Відгуки о роботі адвоката Кузьміна Тетяна Григорівна
Алина
Мошенница! Берет деньги, а толку никакого. НЕ ВЕДИТЕСЬ ЛЮДИ!
Василь
Дякую за надану допомогу! Раджу всім, хто шукає дійсно гарного спеціаліста !
Марго
Дякую за підтримку, спокій і впевненість, яку ви дали у непростій ситуації. Зрозуміло пояснено без обіцянок, але з реальним результатом. Приємно було мати справу. Буду звертатися ще і рекомендувати знайомим
Василь
Дякую за надану допомогу! Раджу всім, хто шукає дійсно гарного спеціаліста !