Відгуки о роботі адвоката Лихачов Роман Борисович

3.9
30 відгука
Валентин
Нічого хорошого сказати не можу, особливо про помічницю Анастасію, враження неприємні
Андрій
Не рекомендую, не витрачайте свій час та кошти! Може комусь і допоміг, у моєму випадку - я нічого нового не дізнався, просто витратив гроші.
Олена
Дуже дякую адвокату та його команді за якісну роботу! Завдяки їм, мого чоловіка звільнили з військової служби, тепер він вдома
Валентин
Звертався за допомогою у питанні звільнення зі служби у зв’язку з інвалідністю матері. Самостійно вирішити ситуацію не вдавалося у військовій частині постійно відмовляли та не приймали рапорт на звільнення. Після звернення до пана Романа справа зрушила з місця. Щиро дякую за роботу
Віталій
Звернувся для оскарження рішення влк, отримав позитивне рішення, дякую Роману Борисовичу та його команді за професіоналізм та виконану роботу.
Іван
Звертався з питанням отримання виплат за поранення, частина пів року затягувала з виплатами, та кормила обіцянками. Після подачі скарг протягом місяця почали надходити кошти. Задоволений роботою
Олександра
Хочу висловити щиру подяку за надану правову допомогу. Була проблема в частині з тим, що не направляли чоловіка на влк. Завдяки роботі команди Романа Борисовича вдалося добитися направлення на влк чоловікові.
Ганна
дуже дякую дівчаткам помічницям, швиденько оформили все. дала документи, все самі зробили, інформували про справу, але мені не треба було нікуди ходити, нічого особливо робити
Ірина
Не рекомендую взагалі! Процедур не знають, час затягують, гроші здерли немалі, затягнули справу на півроку! Інший адвокат небо і земля порівняно з цими аферистами! Не зв'язуйтесь, якщо не хочете попасти на гроші!
Марк
Була затримка з грошима, пів року не бачив виплат за бойові розпорядження. Звернувся сюди, бо вже не знав, що робити, в частині тільки обіцяли. Адвокат склав запити, подав куди треба. Гроші почали приходити частинами, спочатку за один місяць, потім решта. Допомогло вийти з цієї паперової тяганини.

Додати свій відгук