Відгуки о роботі адвоката Фіялко Сергій Олексійович

3.0
6 відгука
Юлія
Адвокат який не знає свого діла!! НЕ ВИТРАЧАЙТЕ СВІЙ ЧАС ТА ГРОЩІ. БРЕШЕ В ОЧІ!!!!!
Александр
Не имейте никогда дел с адвокатом Фіялко С.О. Заработаете массу негатива и потерю денег!!!!
Вікторія
Не працюйте з адвокатом Фіялко С.О. марна трата часу та грошей!!! Таких адвокатов треба вже списувати.
Сергей
Хочу предостеречь всех, кто планирует обратиться к адвокату Фіялко С.О. опыт работы крайне негативный!!! Деньги взял, а в деле полный ноль!!
Юлія
Не кваліфікований, гроші отримує незащо. Нікому не раджу до нього звертатися!!!
Олена
Дуже не раджу!!! Не компетентний адвокат. Розгублений, не уважний, не вміючий навіть вести діалог. Гроші отримав, а дій не яких не зробив!!!

Додати свій відгук