Відгуки о роботі адвоката Яцемірський Євген Володимирович

2.0
6 відгука
Олег
Тетяна Бородянка, розумію Вашу позицію щодо захисту Євгена Володимировича. Я як клієнт працював з ним більше ніж півроку. Бачив його можливості. Проте він подовгу не виходив на зв'язок, інколи - місяцями. На перше судове засідання прийшов із запізненням значним та ще й повідомив суду, що не ознайомився з матеріалами, хоча я їх надав у достатній кількості та й у нього був місяць на підготовку. Він також зірвав засідання в режимі відеоконференції, не підготував зустріч з прокурором і багато чого іншого. Як можна довіряти йому!? З приводу того, що хтось під приводом збирання коштів на лікування його сина, я дізнався від Вас. Все інше, що Ви писали, я теж знаю. Антон та його дружина досі працюють за шахрайською схемою. По них відкриті кримінальні провадження, деякі колишні юристи свідчать про їх дії. Приєднуйтесь, мій тел. 0675980534
Бородіна Тетяна
Я на всі ці відгуки надам власний відгук та поясню ситуацію, яку не врахували вельмишавновні Сергій, Дмитро та Олег. Перш ніж ганьбити адвоката потрібно з'ясувати обставини. Євген Володимирович, в березні 2025 року був затриманий працівниками Деснянського в місті Києві РТЦК та СП та проходив огляд ВЛК. З компанії шахраїв ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ЗАХИСТУ "ПРАВОФАД" ЄДРПОУ: 45625796, він звільнився після того, коли дізнався, що через месенджери встановлені на робочому комп'ютері Євгена Яцемірського, в офісі компанії, за його відсутності під час проходження ВЛК, негласним власником компанії Феньком Антоном Дмитровичем, чоловіком директорки цієї компанії, через заздрість та ревнощі, були розіслані повідомлення про хворобу сина і прохання про матеріальну допомогу з реквізитами банківської картки, верх підлості і цинізму. Дмитро, чи перевіряли Ви кому в дійсності належала ця банківська картка? Наприкінці липня 2025 року, Євген Володимирович був призваний на військову службу по мобілізації і протягом проходження військової служби у навчально-тренувальному центрі ЗСУ, телефонний та інтернет зв'язок був йому не доступний. А в дійсності Євген Володимирович, розумний, порядний і талановитий адвокат, ми працювали з ним разом в тій самій юридичній компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ЗАХИСТУ "ПРАВОФАД" і вигравали усі, навіть найскладніші і найзаплутаніші на перший погляд справи, поки Феньок Антон Дмитрович, через свої підлість та нездарність, не почав заздрити та ревнувати, через що я зі скандалом звільнилась першою, у чому Феньок А. Д., звинувачував не себе а Євгена та підло, потайки почав псувати репутацію ключового адвоката своєї компанії, чим нашкодив більше собі та своєму бізнесу, який тримався виключно на нашій з Євгеном роботі, а не Яцемірському Євгену та мені.
Андрій
Це не адвокат ,а шахрай .Перевів йому гроші на рахунок (2000,0грн)перестав відповідати.Чому не заберуть в нього дозвіл займатися адвокатською діяльністю. Він вчиняє, як шахрай. Куди дивиться ліга адвокатів. Ганьба
Олег
У 2024 році адвокат Яцемірський Євген Володимирович, який був наданий юридичною компанією, вкрай неналежне виконував свої обов'язки, більше того - суттєво нашкодив розгляду в суді справи із земельного питання та у кримінальному провадженні щодо підробки землевпорядних документів. Постійно вводить в оману, не відповідає на телефонні дзвінки за домовленості. За день до судового засідання "раптово захворів". На друге засідання прийшов із значним запізненням, у непристойному стані, що суперечить нормам моралі та етикету. В своїх неодноразових виправленнях посилається на те, що його начебто затримували в ТЦК на декілька діб та відбирали телефон! Згодом юридична компанія звільнила такого "працівника. Я просив його повернути фото документи по моїй справі, але він не відгукнувся. Нещодавно він через смс-повідомлення звернувся до мене про грошову допомогу для лікування сина. Я сказав йому, що можу подбати про належне лікування у Києві. Проте, він посилається, що тільки гроші можуть допомогти! Будьте обережні з цим шахраєм. Наразі готую відповідні матеріали щодо його дисциплінарної відповідальності, приєднуйтесь. Можу засвідчити його неправомірні дії у судах та кримінальних справах.
Дмитро
Така сама історія, перевів гроші і перестав відповідати.Нічого не робив ,суд пройшов без нього. Треба всім кого він кинув подати заяви до поліції за шахрайство
Сергій
Переказав йому гроші.Після цього перестав виходити на зв'язок. Нічого не зробив.Це шахрай .Буду звертатися в поліцію і прокурату .Це шахрай нікому не раджу.

Додати свій відгук