Відгуки о роботі адвоката Ткаченко Наталія Миколаївна

3.0
5 відгука
Анонім
Не рекомендую
Олександр
Досвідчена та виважена. Має достатній досвід і знання для того щоб надати допомогу належного рівня. Зверталися неодноразово я і люди із мого оточення і отримали позитивний результат. Нарікань на роботу немає
Микола
Я і мої товариші являємось військовими пенсіонерами, декілька разів з 2019 року звертались до Наталії Миколаївни, завжди отримували позитивний результат, розмір пенсії збільшувався. Не знаю чому люди пишуть поганий відгук, хочу зазначити що в разі якщо немає перспективи Наталія Миколаївна справу не бере та пояснює людям що шкірка вичинки не варта)
Аля
Аферистка , бере гроші а роботи не робить.Не ходіть до неї люди ,це брехуха.Щей насміхається .Проклинаю її і всю її родину ,все щоб їй вернулося за її обман.
Ірина
Взагалі розчарована. Не бере трубку і не передзванює, коли вже оплачено. Можна декілька днів дзвонити,щоб додзвонитись. Береться за справу,яку не хоче або не може доводити до кінця. Безвідповідальність. Не рекомендую .

Додати свій відгук