Відгуки о роботі адвоката Гринь Людмила Василівна

2.5
4 відгука
Павло
Впусту витрачені нерви, час, гроші і надія. Імітація діяльності. Результатів ноль.
Олександр
вибачте цей коментар залиш я невірно
Олександр
Всім доброго дня звернувся по справі онлайн кредити а саме повернення моїх коштів до Людмили Василівни вона запевнила мене що це реально повернути кошти я вніс їй задаток за її роботу приблизно за її словами повернення коштів займе декілька місяців..Прошло більше року ,а Людмила Василівна крім обіцянок нічого не робила ..Я інвалідів 2 групи ...Скрін шот нашої переписки з нею маю
Олександр
Всім доброго дня звернувся по справі онлайн кредити а саме повернення моїх коштів до Людмили Василівни вона запевнила мене що це реально повернути кошти я вніс їй задаток за її роботу приблизно за її словами повернення коштів займе декілька місяців..Прошло більше року ,а Людмила Василівна крім обіцянок нічого не робила ..Я інвалідів 2 групи ...Скрін шот нашої переписки з нею маю

Додати свій відгук