Відгуки о роботі адвоката Триголов Артур Володимирович

4.4
21 відгука
Юлія Олександрівна
Хочу залишити коментар, бо побачила фейкові відгуки тут про Артура Володимировича. Я є підприємцем, тож без юриста не можу навіть уявити щоб мій бізнес працював. Дуже давно вже співпрацюємо, не було жодного разу, щоб адвокат Триголов не виконав свої зобов'язання, про те що хтось тут написав що неможливо додзвонитися, це повна нелогічна маячня та наклеп, в це тільки не дуже розумна людина повірить))
Олена Копил
Дуже рекомендую послуги цього адвоката у сфері медіації. Вирішив проблему з недобросовісним орендодавцем за кілька днів, без судової тяганини ????????????????
Наталія
Не знаю чого такі відгуки, але мені адвокат дуже допоміг. У кримінальних справах його послуги рекомендую однозначно!!!
Дмитрий
Хотите потерять деньги и не решить проблему, тогда вам именно сюда!
Сукіасян Хачатур
Виграли справу по міграційній службі яка хотіла мене депортувати та заборонити в?їзд до України на 3 роки. Я та моя родина безмежно вдячна за чудову роботу Артура Володимировича. Рекомендую однозначно!
Sergii
Не рекомендую співпрацювати з адвокатом Трьохголов Артуром Володимировичем. Адвокат бере гроші, створює видимість діяльності, але результатів немає. Може місяцями не виходити на зв'язок, не брати телефон, ігнорувати клієнтів. Послуги, за які я сплатив, він не надав. Некомпетентний, нефаховий, безрезультатний, дуже поганий адвокат. Найгіршого адвоката я не знаю!
Михайло
Дуже дякую Артуру Володимировичу за допомогу. Все доступно пояснює, чує клієнта. Проявив максимальну людяність, намагаючись вмовити всіх учасників на найкращі умови. Суд виграно на нашу користь, бо його не послухала інша сторона. Рекомендую, і сам буду звертатись.
Ярослав
Не наймайте триголова артура володимировича! Це брехлива потвора,тільки вас обдурить і нічого не зробить ... Наобіцяв цілу гору,в результаті,гроші на вітер .. Дуже нечистоплотний покидьок,в минулому зберігав наркотики і був під слідством ...
Антонина
Специалист в своём деле однозначно. Обращались по вопросу 130 КУпАП. Человек дал объективную консультацию, сделал необходимые запросы, поговор л со свидетелями - как итог, дело выгранное за пару заседаний. Рекомендую
Максим
Дуже чесна та порядна людина. Справу виграли, провадження закрили. Так, суди шли довго, але головний результат.

Додати свій відгук