Відгуки о роботі адвоката Рябінін Денис Дмитрович
Юля
Професіонали своєї справи. Дякцю за все.
Алексей Спутай
Взяли гроші в пенсіонерів під час війни та нічого не робили, пообіцяли швидко розібратись але суди йшли а вони навіть не відповідали, раджу всім хто постраждав від цих аферистів писати заяви в поліцію.
Тимофей
Все чудово,дякую
Ярина
Ці горе-адвокати — справжні аферисти! Спочатку солодко співають про свій професіоналізм, а потім зникають разом з вашими грошима. Працюють, як кацапи — обдурити, взяти гроші й втекти. Нікому не раджу мати з ними справу!