Відгуки о роботі адвоката Кінебас Олексій Михайлович
Сергій Андрійович
Не знаю звідки такі відгуки, особисто я був задоволений послугами. Мою проблему було вирішено і рішення на мою користь. Додзвонитись дійсно важко, але якщо проблема вирішилась навіть без розмов зі мною, то навіщо дзвонити?
Завгородня Валентина
Не рекомендую, бере гроші не працює, найняли в липні, відправив запити в кінці грудня, брехав чотири місяці нічого не робив, гроші заплатили зря, було колективне.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Аліна Миколаївна
Не рекомендую! Не витрачайте даремно свій час, та кошти. На засідання суду за пів року, жодного разу не з?явився. Всі суди програли.
Сорока Тетяна
Не рекомендую.
Заява складена аби як. Текст зі мною не погоджувався .
На засідання в суд з'явитись забув.
Гроші повертала 3 місяці.
Анна Янок
Не рекомендую. Заява примітивна, помилок куча. Неможна розірвати договір, водить за ніс.
Валентина Завгородня
Не рекомендую!!!
Найняли взяв кошти, водив за ніс п'ять місяців, ели написав запит, йде в суд не підготовлений, бреше на каждому кроці, не рекомендую!!!!