Відгуки о роботі адвоката Сизько Дмитро Борисович

3.8
5 відгука
Степан
Цей сайт не має жодного відношення до цього адвоката. Хотів записатися до нього на прийом, натиснув клавішу "записатися на прийом до адвоката", замість нього передзвонила невстановлена особа і почала пропонувати підібрати іншого адвоката. Офісники, мабуть.
Людмила
Чудова людина! Мені допоміг на ????%. Не боїться відстоювати інтереси звичайних людей! Відповідальний, пунктуальний! Рекомендую всім своїм знайомим!
Оксана Шевченко
Дмитро Борисович низький поклін за ваші знання і мудрість
Лариса
Доброго дня Дмитро Борисович ви мені допомагали з кредитною. Спілкою Фортеця у 2010р. Я переоформляю батьківський будинок, а на нього накладений арешт про який я не знала була ухвала 2-755 12.05.2010р. Допоможіть будьласка зняти арешт.
Лариса
Шахрай.Злив справу опонентам.Пряцює проти інтересів клієнта.Любить затягагувати справи.Не рекомендую .

Додати свій відгук