Відгуки о роботі адвоката Сизько Дмитро Борисович
Степан
Цей сайт не має жодного відношення до цього адвоката. Хотів записатися до нього на прийом, натиснув клавішу "записатися на прийом до адвоката", замість нього передзвонила невстановлена особа і почала пропонувати підібрати іншого адвоката. Офісники, мабуть.
Людмила
Чудова людина! Мені допоміг на ????%. Не боїться відстоювати інтереси звичайних людей! Відповідальний, пунктуальний! Рекомендую всім своїм знайомим!
Оксана Шевченко
Дмитро Борисович низький поклін за ваші знання і мудрість
Лариса
Доброго дня Дмитро Борисович ви мені допомагали з кредитною. Спілкою Фортеця у 2010р. Я переоформляю батьківський будинок, а на нього накладений арешт про який я не знала була ухвала 2-755 12.05.2010р. Допоможіть будьласка зняти арешт.
Лариса
Шахрай.Злив справу опонентам.Пряцює проти інтересів клієнта.Любить затягагувати справи.Не рекомендую .